وبسایت اتوریتی چیست و چگونه محاسبه می شود ؟

وبسایت اتوریتی چیست و چگونه محاسبه می شود ؟

وبسایت اتوریتی چیست و چگونه محاسبه می شود ؟ tiartstudio.ir


وبسایت اتوریتی چیست و چگونه محاسبه می شود ؟

برای داشتن یک نام تجاری موفق، باید سایت تجارت الکترونیک خود را تا حد ممکن در رتبه‌های بالاتر موتورهای جستجوگر قرار دهید. هرچند، گاهی اوقات شما واقعاً نمی‌دانید که سایت شما دقیقا چه عملکردی داشته است و حتی زمانی که تصور می‌کنید همه کارهای درست را انجام داده­اید، بازهم در نتایج جستجو آنچنان که انتظار داشتید نیست. در این حالت می‌توانید مرجع دامنه خود DA را بررسی کنید تا ببینید واقعاً چگونه وب سایت شما دیده می‌شود. Domain Authority نمره ­ای برای رتبه بندی موتور جستجو است که اندازه گیری میزان موفقیت یک سایت در مورد نتایج موتور جستجو را نشان می‌دهد. این نمره توسط شرکت توسعه دهنده نرم افزار Moz ایجاد شده است و نمای کلی از عملکرد احتمالی موتور جستجو را ارائه می‌دهد. این نرم افزار به سایت­ها نمره­ای بین 1 و 100 می‌دهد که هرچه این عدد بالاتر باشد، مقیاس نتیجه بهتری دارد. دانستن امتیاز به شما کمک می‌کند تا برند خود را بسازید و وب سایتی ایجاد کنید که می‌دانید مشتریان خواهان تعامل با آن هستند. همچنین به شما کمک می‌کند مناطقی را که ممکن است کمی‌بهبود داشته باشند، مشاهده کنید. DA جایگزینی محبوب برای PageRank Google است.

وبسایت اتوریتی

وبسایت اتوریتی tiartstudio.ir

چگونه وبسایت اتوریتی محاسبه می‌شود ؟

40 عامل وجود دارد که Moz به دنبال محاسبه نمره DA است. این موارد شامل مواردی مانند دامنه ریشه یا پیوندهای ورودی است. مورد دوم به ویژه در محاسبه امتیاز مهم است، زیرا سایتی با تعداد زیادی پیوند ورودی از دامنه‌های معتبر و  نمره بالاتری برخوردار خواهد بود.

مشکلات مربوط به وبسایت اتوریتی

یک مسئله در سیستم امتیازدهی Moz این است که وقتی نمره بالایی می‌گیرید، پیشرفت در آن دشوارتر از نمره کم است. بنابراین، به عنوان مثال، اگر شما 70 امتیاز می‌گرفتید، باید تلاش کنید تا امتیازات خود را بیشتر از نمره 30 کسب کنید. پیوندهای بد، تأثیر بر روی نمره DA شما هنوز کمتر خواهد بود. بدین معنی که اساساً شما همیشه با بالاترین سایت‌های Website’s Authority مقایسه می‌شوید. اینها سایت­هایی مانند آمازون یا ویکی پدیا هستند که می‌توانید با آنها کمی‌ رقابت کنید.

چگونه بهترین امتیاز ممکن را بدست آوریم

به دلیل پیچیدگی‌های موجود در پشت نمرات DA، در واقع مفهوم مشخصی وجود ندارد که نمره خوب یا بد را تعریف کند. با این حال، اگر می‌خواهید از رقابت پیشی بگیرید، پس باید هدف کسب نمره بالاتر از دامنه آنها باشید.

سه راه اساسی برای انجام این کار وجود دارد:

  1. حسابرسی نمایه پیوند خود.

  2. محتوای جذاب ایجاد کنید.

  3. بک لینک با کیفیت بالا بدست آورید. انجام این کار یک قسمت اساسی در افزایش نمره DA شما است.

نتیجه

به یک شب نمی‌توانید به یک امتیاز دامنه بالا دست پیدا کنید. اما با تحقیق، آزمون و خطا و تلاش می­توانید در آن بهبود ایجاد کرده و هنگامی‌که این کار انجام شود، شما یک امتیاز مهم نسبت به رقبای خود خواهید داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *